ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

 


راهنماي کامل خريد سرويس قابلمه


 


چه سرويس قابمه اي انتخاب کنم ؟ چند تيکه باشه ؟ سايزمناسب براي قابلمه ؟ چه قابلمه اي کابردي تر در منزل ؟ کدوم تابه روغن کمتري مصرف مي کنه ؟ دوام کدام بهتر؟ چه مارکي بخرم ؟ چه رنگي بخرم ؟ جنس کدام براي پخت و پز بهتر؟ چکار کنم رنگ سرويس جهيزه ام به آشپزخانهو ظرفام بياد؟ يکي از دغدغه هاي مهم هر خانم خانه دار و نوعروس و هر آشپزي براي لوازم آشپزخانه و جهيزيه، تهيه سرويس قابلمه است.


سايز و تعداد قابلمه اي که بايد انتخاب کنيم :


سايز قابلمه ها را براساس قطر آنها عنوان مي­کنند که از 18 سانتي متر تا 32 سانتي متر متغير است. به عنوان مثال قابلمه ­ي سايز 30 مناسب طبخ غذا براي 10 نفر است.


قابلمه گرانيتي سايز 32


قابلمه گرانيتي سايز 28


قابلمه گرانيتي سايز 24


قابلمه گرانيتي سايز 20


يک ماهيتابه گرانيتي معمولي يک دسته


يک ماهيتابه دو دسته


سايز سرويس گرانيتيقابلمه ها از 6 پارچه تا 32پارچه دسته بندي ميشود که هر کدام متشکل از قابلمه و ماهيتا به در سايزهاي مختلف است ( درب قابلمه در تعداد محاسبه مي شود، يعني يک قابلمه به همراه در، دو پارچه مي باشد) . هر سرويس قابلمه همه ي سايز هاي گفته شده را ندارد و در هر سرويسي که ميخواهيد خريداري کنيد، تعداد مشخصي قابلمه قرار دارد. بهتر است تعداد قابلمه ها را بر اساس نيازتان خريداري کنيد تا هم جاي کمتري در آشپرخانه تان گرفته شود و هم خرج کمتري بکنيد.


سرويس 5پارچه گرانيتي (دو قابلمه و يک تابله دو دسته)


سرويس 7پارچه گرانيتي(شامل سه قابلمه در سه سايز با درب و يک تابه دو دسته )


سرويس 8پارچه گرانيتي(سه قابلمه و يک تابه دو دسته و يک تابه يک دسته)


سرويس 9 پارچه گرانيتي


سرويس 10 پارچه(شامل 5 قابلمه بهمراه درب در پنج سايز)


.


.


.


سرويس 32 پارچه (لازم به ذکر است که بعضي از شرکت ها کفگير و ملاقه را که همراه سرويس است جزو تيکه هاي سرويس ارائه مي دهند).


سرويس 7پارچه گرانيتيبهتر است يک قابلمه کوچک براي خورشت و تعداد 4 نفر، يک قابلمه براي پلو به همان تعداد، يک قابلمه براي مهمان و حجم پخت 12 تا 14 نفر، يک قابلمه براي پخت خورشت به همان تعداد و اگر مي خواهيد سرويس کامل تري داشته باشيد، دو قابلمه براي پخت برنج و خورشت براي 6 تا 8 نفر هم خريداري کنيد.در سرويس هاي موجود در بازار به همين تعداد گفته شده، قابلمه در هر پک خريد وجود دارد.


 سامي تفلون


چه جنس قابلمه اي را انتخاب کنم؟


سرويس ظروف گرانيتي به دسته اي از ظروف پخت و پز داراي روکش نچسب گفته مي شود ظروف گرانيتي امروزي و مدرن داراي بدنه اي عمدتا في هستند . در بين پوشش هاي نچسب، روکش گرانيت از همه بادوام تر و سخت تر است. گرانيت به دليل جنس خود، گرما را نگه داشته و غذا در آن ديرتر از ظروف معمولي مي سوزد. تميز کردن گرانيت بسيار ساده است. به دليل نچسب بودن مصرف روغن را کاهش مي دهد. چون گرانيت ماده اي طبيعي است، طعم غذا را تغيير نمي دهد. به دليل بهره مندي از سطح نچسب و همچنين استحکام و ماندگاري فوق العاده بالا بدنه في، انواع قابلمه گرانيتي در مدت زمان اندکي به شهرت و محبوبيت بالايي دست پيدا کرده اند. از سوي ديگر سطح ظروف گرانيتي که از ذوب کردن و آميختن لعاب رسي و ف در دماي بسيار بالا به دست مي آيد، به صورت طبيعي و بدون استفاده از مواد شيميايي خطرناک سطحي نچسب، بي عيب و نقص و نفوذناپذير را در اختيار شما قرار مي دهد.


جنس رويس گرانيتيمزايا سرويس گرانيتي


رنگ اقلام اين سرويس کاملا در برابر حرارت مقاوم هستند و تغيير رنگ نمي دهند


براي ساخت اين محصولات از گرانيت استفاده شده است که حافظ سلامت غذاهاي طبخ شده خواهد بود


جنس رويه کاملا ضد خش و نچسب باشد


به خاطر طراحي آرگونوميک زير قابلمه ها و تابه ها، حرارت کاملا به صورت يکدست در تمام نقاط پخش خواهد شد


طبخ در اين سرويس نياز به کمترين ميزان روغن دارد و اين موضوع سلامت غذاي شما را دوچندان خواهد کرد


عمر مفيد اين سرويس برابر 15 سال مي‌باشد


 


 


سامي تفلون


 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: قابلمه ,سرويس ,گرانيتي ,سايز ,دسته ,پارچه ,گرانيتي سايز ,قابلمه براي ,دسته سرويس ,سرويس قابلمه ,ظروف گرانيتي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

a world of BTS Iris خرید و فروش و رهن و اجاره پایگاه تحلیلی - خبری جوان کاشان وبلاگ دکتر علی یگانه هارمونی باران نامه ای به او Settleinturkey دیجی اسمان